O firmě Ronelt

Jsme dynamicky rozvíjející se firmou rodinného typu s dvacetiletou historií. Naší předností je výkonná a spolehlivá technologie pro ohýbání trubek a profilů, jedná se o technologie poslední generace. Všechno co podnikáme a vyrábíme má svůj účel. Abychom naplnili tuto myšlenku vycházíme požadavkům trhu a našich odběratelů. A to kvalitou, která musí být maximální a cenou, která musí být vstřícná a vždy odpovídající potřebám zákazníka ve vztahu ke kvalitě a účelu použití daného výrobku.

Abychom tohoto cíle dosáhli, vedeme kolektiv zaměstnanců k efektivnosti ve výrobě, ve spotřebě vynaloženého úsilí a energie. Při plnění výrobních úkolů jsme variabilní a vycházíme vstříc požadavkům našich zákazníků tak, abychom neporušili ostatní body filozofie firmy a zachovali maximální kvalitu výroby. Veškeré úsilí je směřováno k činnosti nenarušující ekologickou rovnováhu. Při produkci výrobků a služeb je pro všechny zaměstnance firmy zásadní zabránit negativním dopadům na své okolí a životní prostředí. Dodržujeme technologické postupy a maximálně dbáme na dodržení všech základních bodů filozofie firmy.

Filozofie

Na ší filosofií je, že účel, cena, kvalita a vstřícnost při řešení všech požadavků zákazníka vždy vede k oboustranné spokojenosti.

Historie naší firmy

Prohlédněte si časovou osu, jak se naše firma vyvíjela. Začínali jsme od nuly a stali jsme se plnohodnotnou profesionální firmou.

Na přírodě nám záleží

Veškerou výrobu realizujeme s ohledem na dopady na životní prostředí. Snažíme se minimalizovat veškerá negativa.

Certifikace zaručující kvalitu

Jsme držiteli několika prestižních certifikátů, které zaručují kvalitní přístup naší práce. Třífázová kontrola a osvědčení na výstupu.

Rádi ohneme trubky i vám

Ohnuli jsme trubky již celé řadě spokojených klientů, napříč mnoha odvětvími. Nebojte se nám svěřit s vaším přáním, rádi ho splníme.